Info o SDH Havířov Město

Je organizační složkou Sdružení hasičů Čech Moravy a Slezska. Jsme občanské sdružení působící na úseku požární ochrany. Mezi naše hlavní činnosti patří výchova mladých hasičů, pořádání hasičských soutěží pro mladé a dospělé hasiče. V oblasti kulturního vyžití pořádáme pro členy, popřípadě pro širokou veřejnost, plesy a venkovní zábavy. Sbor je financován pouze z příspěvků členů, darů a dotací na mládež.

SH ČMS – Sbor dobrovolných hasičů Havířov Město vznikl 1.7.1956 SDH Havířov Město je finančně podporována Statutárním městem Havířov dle smlouvy mezi SDH Havířov Město a Statutárním městem Havířov, kde je povinnost SDH Havířov Město používat logo Statutárního města Havířov a to: na veškerých reklamních a propagačních materiálech (např. billboardy, roll upy, plakáty, letáky či inzeráty) související s realizací činnosti logo Statutárního města Havířova a informaci, že jde o aktivitu, která byla podpořena poskytovatelem dotace, např.: použitím textu: "Činnost (název dotace) je finančně podporována Statutárním městem Havířov".

Kontaktní adresa na SDH:

SH ČMS Sbor dobrovolných hasičů Havířov Město
Požárnická 545/17a
736 09, Havířov - Šumbark

IČO

Datová schránka

qk28cf7

GPS souřadnice:

N49° 47' 35.83", E18° 25' 1.61"

Ostatní kontakty

Starosta SDH Lukáš Jurok